Kontakt oss

Trivselslaben har medarbeidere i Vadsø, Porsgrunn og Trondheim. Sammen utgjør vi et tverrfaglig miljø med kompeansebakgrunn fra prosjektledelse, virksomhetsledelse, pedagogikk, helse-/medisinske fag og tekniske fag. For oss har den tverrfaglige tilnærming blitt en nøkkel til å finne løsninger utenfor «boksen» og oppnå gode resultater der vi engasjerer oss.

Ulf A. Holsbø

Daglig leder/prosjektleder (Vadsø)
ulf@trivselslaben.no

Hege Breidalen

Prosjektleder (Vadsø)
hege@trivselslaben.no

Renate Pleym

Prosjektleder (Vadsø)
renate@trivselslaben.no

Karoline Kvammen Holsbø

Prosjektmedarbeider (Vadsø)
karoline@trivselslaben.no

Lise Aanesen

Eier/prosjektutvikler (Porsgrunn)
lise@trivselslaben.no

Hanne Aanesen Holsbø

Prosjektstyring (Trondheim)
hanne@trivselslaben.no